Bezocht vorige week voor het eerst het LMV Makelaars Symposium. Mijn indruk was overwegend positief. Hoewel wij er als ons Yes-co niet zo gauw zouden profileren, vond ik de branche vrij goed vertegenwoordigd. De stands van Moviq en Skarab.. domineerden de beursvloer. De sprekers waren van gemend niveau. Met als positieve uitschieters de presentaties van Wouter de Vries en Will Reijnders.
Ik verbaasde me over de aanwezigheid van Funda en Realworks, beiden zorgvuldig weggestopt op de vide. Realworks gaat zich blijkbaar ook buiten de NVM profileren. Veel succes bij de LMV dat een exclusieve deal met de Belgische makkers gemaakt heeft.
Wat me tenslotte opviel was een dubieuze actie van Goes en Roos. Het was Ed van de Bijl, directeur LMV ook opgevallen daags daarop reageert hij middels een post op zijn blog.
Goeie actie mannen! Zo zet je jezelf positief in de schijnwerpers.